BUDAMAR LOGISTICS, a.s. opäť generálnym partnerom Štúdia L+S

Rozhodnutie podporiť Štúdio L+S ako jedno z najvýznamnejších bratislavských divadiel padlo u nás v BUDAMAR LOGISTICS, a.s. už minulý rok. Hlavným impulzom pre vznik tohto partnerstva vtedy podľa generálneho riaditeľa BUDAMAR LOGISTICS, a.s. Ing. Petra Maleca bola najmä “tridsaťročná tradícia obohacujúca slovenskú divadelnú scénu repertoárom s nezameniteľným poetickým humorom”.

Kultúrnym inštitúciám sa na Slovensku dostáva čím ďalej tým menej podpory aj priestoru, hoci ich prínos pre spoločnosť je nenahraditeľný. O to viac si potrebu pomáhať uvedomujeme práve v týchto časoch, keď sa kultúra zaraďuje medzi odvetvia najviac zasiahnuté pandémiou koronavírusu. Divadelné umenie považujeme za kľúčovú súčasť formovania spoločenských názorov a postojov. Je naším zrkadlom, rozoberá témy, ktoré nami rezonujú a hoci sa nesnaží poúčať, kritizuje aj láskavo vysvetľuje, nielen baví. Divadlo pozdvihuje úroveň ako kultúrnu, tak aj spoločenskú.

Je preto pre BUDAMAR LOGISTICS, a.s. prirodzené pokračovať v tejto spolupráci ako generálny reklamný partner Štúdia L+S aj v roku 2021. Spolu s nami sa k partnerstvu pridala aj ďalšia spoločnosť z portfólia BUDAMAR GROUP, hlavným reklamným partnerom Štúdia L+S sa totiž stala TATRAVAGÓNKA a.s.

Fotografie sú z premiéry predstavenia Zajačik autorky Evy Borušovičovej, ktorého uvedenie sa stalo pilotným projektom našej spolupráce so Štúdiom L+S. Ich autorom je Jozef Kaffka.