Predstavenie Snehulienka na ľade

Spoločnosť BUDAMAR LOGISTICS darovala 172 deťom z detských domovov nezabudnuteľný zážitok. Sprostredkovala im možnosť vidieť na vlastné oči príbeh, ktorý je inšpirovaný jednou z najznámejších rozprávok na svete – Snehulienka na ľade. „Na Slovensku žije veľmi veľa detí v detských domovoch, ktoré si zaslúžia našu pozornosť. Aj preto sme radi prijali ponuku sprostredkovať im tento výnimočný zážitok,“ povedal predseda Predstavenstva BUDAMAR LOGISTICS a generálny riaditeľ BUDAMAR GROUP Peter Malec.

V priestoroch spoločnosti sa preto začiatkom novembra 2019 uskutočnilo slávnostné odovzdávanie lístkov s účasťou režiséra tohto výnimočného muzikálu Jaroslava Moravčíka a zástupcov piatich detských domov – Centra pre deti a rodiny Pezinok, Centra pre deti a rodiny Malacky, Detského domova Nádej Bernolákovo, Zeme detí Košice a Centra pre deti a rodiny Prešov. Tí na odovzdávaní podotkli, že tieto aktivity pomáhajú deťom rýchlejšie sa socializovať, začleňovať sa do kolektívu a získavať tak nové poznatky. „Aktivity spojené s pomocou pre deti berieme vážne a plánujeme v nich pokračovať aj naďalej. Zastávame názor, že zážitky sú jedným z najkrajších darov,“ uviedol Ľubomír Loy, člen Predstavenstva BUDAMAR LOGISTICS a obchodný riaditeľ BUDAMAR GROUP.

Príbeh o Snehulienke sa dostal k deťom po celom svete a jeho výnimočné predstavenie aktuálne prichádza aj na Slovensko. Režisér Jaroslav Moravčík pri odovzdávaní prezradil, že stvárnenie príbehu Snehulienka na ľade mu trvalo približne rok. „Verím, že si deti užijú krasokorčuliarske výstupy Snehulienky, zlej kráľovnej, ježibaby aj siedmich veselých trpaslíkov a že piesne, ktoré zložil Vašo Patejdl, si budú pospevovať ešte niekoľko dní po predstavení.“